Sera Çeşitleri ve Fiyatları

sera çeşitleriPROJE DETAYI

  • Proje Adı : Sera Çeşitleri ve Fiyatları
  • Kullanım Alanı : Seracılık
  • Ülke : Türkiye

 

PROJE AÇIKLAMASI:

Sera Çeşitleri Fiyatları

Seracılık yapan kişiler her zaman kendileri için en uygun olan sera çeşidini tercih etme yoluna gitmektedir. Sera çeşitlerine bakıldığı zaman özelliklerine göre farklı seçeneklerin yer almakta olduğu da görülmektedir. Sera çeşitleri fiyatları ise bir seranın büyüklüğüne ve özelliğine göre değişim gösterebilmektedir. Sera yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak kalite, çeşit ve fiyat araştırması yoluna gitmektedir. Firma olarak sizlere her zaman ihtiyacınız olan sera çeşitlerinde ihtiyacınız olduğu gibi hizmet vermeye özen gösterdiğimiz gibi kaliteli bir altyapı ile hizmet vermeye de özen gösteriyoruz.

Sera Çeşitleri Nedir?

Araştırdığınız zaman karşınıza birçok sera çeşidi çıktığını görebilirsiniz. Her sera çeşidinin kendi içerisinde farklı özellikleri bulunmakta ve kullanım yerleri de buna göre değişim göstermektedir. Bir sera kurulacağı sırada ise sera çeşitleri fiyatları da araştırılarak kendiniz için en uygun olan sera çeşitlerine karar verebilirsiniz.

 

Yay çatı seralar: 6, 8 ve 9 metre olarak tünel genişliğine sahip olan bu sera çeşidinin çelik kısımları kullanılacağı alana göre güçlendirebilme özelliğine sahiptir.

Tünel Seralar: Genel olarak otsu bitkilerin yetiştirilmesinde tercih edilen bu seralar hafif yapı çelik konstrüksiyona sahiptir. Sera fiyatları arasında maliyet olarak oldukça uygundur. Aynı zamanda kısıtlı bir arazi alanı varsa tercih edilebilir.

Gotik Sera: Geniş hacim için tasarlanan bir yapıdır. Bu çeşit yapılarda yoğuşma minimize edilir. Terleme oluşmaz. Profesyonel seracılar için önerilir.

Geniş açılı seralar: 18 ile 24 metreye adar genişlikte yapılabilen bu seraların çatı açıları 27 derece civarında yapılmaktadır. Yükseklik ise isteğe göre değişebilir.

Sizlere bazı sera çeşitlerinden bahsettik. Bu seçeneklerin dışında tercih edebileceğiniz daha farklı seçeneklerin olduğunu da söyleyebiliriz.

 

PROJE FOTOĞRAFLARI:

Sera imalatçıları