Isıtma & Soğutma

sera ısıtma 1

 

Zorlu iklim şartlarında yetiştiriciliğini yapacağınız ürünler için uygun iklim koşullarını (habitatı) ve sıcaklık derecelerini sağlayan sera ısıtma ve soğutma sistemleri kurmaktayız. Yüksek teknolojiye sahip iklimlendirme sistemlerimizde sıcaklık ayarları, nem oranı ve sera içi hava dilenildiği şekilde ve yetişen bitkiye ve çiçeğe uygun olarak ayarlanabilmektedir. Tüm ısıtma sistemlerimiz garantili ve son teknolojidir. Modern seracılık çizgileri içerisinde yaptığımız tüm havalandırma sistemleri seranızı verimlendirmeye yöneliktir. Yeni teknoloji sistemlerde otomasyonlar ile maksimum verim oranı yakalanabilmektedir.

Kurulumunu yaptığımız sera ısıtma sistemlerinde sizlerin talepleri doğrultusunda 5 farklı yakıt tipine göre projelendiriyoruz. Bunlar katı yakıt, sıvı yakıt, doğalgaz, jeotermal ve elektriktir.

Sera soğutma sistemleri bilgi yazımızı incelemek için tıklayınız.

Daha verimli ve daha kaliteli bir seracılık için profesyonel ısıtma ve soğutma sistemleri kullanmanız kesinlikle gerekmektedir. Detaylı bilgileri, kurulum ve fiyatlandırma detaylarını müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.