Sera Demirleri Fiyatları – Satılık Sera Demiri

sera maliyetPROJE DETAYI

  • Proje Adı : Sera Demiri
  • Kullanım Alanı : Sera Malzemeleri
  • Ülke : Türkiye

 

PROJE AÇIKLAMASI:

Seracılıkla sebze ve meyve yetiştiriciliği yapmak isteyen çiftçilerin öncelikle serayı kurmak için gerekli malzemeleri tedarik etmesi şarttır. Sera malzemeleri arasında yer alan sera demirleri; öncelikle seranın kurulmasında rol oynayan ana iskelet olarak kullanılan malzemelerdendir.

Sera demirleri adından da anlaşılacağı gibi demirden olması halinde daha dayanıklı olacaktır. Sera iskeleti için farklı metallerde kullanılabilmektedir. Ayrıca ahşap, alüminyum ve beton da iskelet malzemeleri arasındadır. Ancak demirin uzun süre dayanması ve zor iklim şartları karşısında daha sağlam durması açısından daha fazla tercih edildiği bir gerçektir.

Sera demirlerinin monte edilmeden önce kurulacak alandaki toprak ya da zemin önem taşır. Öncelikle demiri monte edecek ustaların bu konuda iyi bir analiz yapması ve ona göre hareket etmesi gereklidir. Demirlerle iskelet oluşturulması sonrası kaplanacak malzeme de tespit edilmeli ve hazırlanmalıdır. Demir kullanımında demirlerin mutlaka sağlıklı olması paslı ya da çürük olmaması önem taşır. Uzun süre kış şartlarına dayanacak olan sera demirleri ana gövdedir ve en önemli etkendir.

Tüm sera malzemelerinde olduğu gibi sera demirleri fiyatları ve satılık sera demiri talepleriniz için sizlere tam ve net çözümler üretmekteyiz. Malzemeler Ankara’da bulunan imalathanemizde yeri olarak üretilmekte ve tüm dünyaya teslim edilmektedir. Üretimlerimizde ve projelerimizde uluslararası standartlara uygunluk ve kalite öncelikli ilkemizdir. Sera İmalat firmamız; projelendirme, üretim (imalat) ve nakliyat konusunda profesyonel ve tam hizmet sunar.

 

PROJE FOTOĞRAFLARI:

Sera imalatçıları