Modern Sera

MODERN SERA NEDİR?

Seralar; iklim koşullarının tarımı yapılacak bitki türleri için uygun olmadığı dönemlerde bitkilerin yetişme koşullarını optimum düzeyde olmasını sağlayarak en uygun mevsimlerin dışında da yetişmesine uygun ortamın sağlayan kapalı ve özel teknolojilerle korunan alanlardır. Dışarıdan gelebilecek ısılardan, zararlı ışıklardan, bitkiye kötü etkileyebilecek nemden ve doğanın değişken hava hareketlerinden koruyan özel yapılardır.

Firmamız topraklı, topraksız olmak üzere profesyonel ve hobi seraları kurulumlarında sektörün sahip olduğu en son teknolojileri uygulamaktadır. Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz tüm modern seralarda öncelikli amaç en yüksek verimi en uzun ömürlü yapıda elde etmektir.
modern sera

Modern seracılık

Bitki yetiştiriciliğinde çağın sağladığı yüksek teknolojilerden yararlanarak en yüksek derecede verim sağlamaktır. Bitki türüne bağlı olarak farklı özelliklere sahiptirler. Modern seralarda otomasyonlar, akıllı sera sistemleri ve verimlendirme uygulamaları bulunmaktadır. Amaç maksimum verimi optimum zamanda almaktır. Bizler de kurulumunu yaptığımız tüm yapılarda bu ilkeye göre hizmet sağlamaktayız. Yüzlerce kurumsal referansımız ve alanında uzman teknik ekibimiz ile modern sera kurulumu alanında gelişmiş hizmetler sunuyoruz.

 

sera yapan firmalar, modern sera imalatçı