Modern Tip Sera Sistemleri

benin seraPROJE DETAYI

  • Proje Adı : Modern Tip Sera Sistemleri
  • Kullanım Alanı : 9900
  • Ülke : Türkiye

 

PROJE AÇIKLAMASI:

En son teknolojiyi kullanarak yetiştireceğiniz bitkiye bağlı olarak modern tip sera sistemleri kurulumları gerçekleştirmekteyiz. Isıtma sistemlerinde sıvı yakıt, katı yakıt veya doğalgaza bağlı olarak kurulumu olmaktadır. Modern seralar için gerekli olan otomasyon, soğutma, sulama, sisleme, havalandırma sistemleri yapmaktayız.

Topraksız hidroponik seralar için anahtar teslim kurulum gerçekleştirmekteyiz. Projelendirme ve teslimat öncesi aşamasında seranın topraklı veya topraksız tip olması, dış kaplamasının naylon, cam veya polikarbon olması, malzeme kalitesi, yetiştirilecek bitki türleri, hobi veya profesyonel amaçlı olacak olması, arazi koşulları, bölge ve sera yüksekliği gibi faktörlerin önemi bulunmaktadır. Bu faktörler doğrultusunda fiyatlandırma ve iş bitimi süresi çıkarabilmekteyiz.

Büyük işletmeler ve tarım firmaları harici şahıslar için hobi serası kurulumu hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Modern seralarda olan bütün gelişmiş akıllı sistemlere ve otomasyonlara sahip mini seralar ile bahçenize profesyonel bir sera kuruyoruz. Yetiştireceğiniz bitki türlerine uygun olarak özel tasarlanan bu yapılar da ısıtma, sulama, havalandırma ve benzeri sistemler ile verimi maksimum seviyede tutmanızı sağlıyoruz.

 

PROJE FOTOĞRAFLARI: