Sera Isı Perdesi ve Viyol Masa

ankara seracılıkPROJE DETAYI

  • Proje Adı : Sera Isı Perdesi ve Viyol Masa
  • Kullanım Alanı : +400 m2
  • Ülke : Türkiye / Yalova

 

PROJE AÇIKLAMASI:

Yalova bölgesinde uygulamış olduğumuz sera ısı perdesi ve viyol masa imalatı ile modern seracılık iklimlendirme projesi uyguladık. Tüm Türkiye’de vermiş olduğumuz hizmetlerde olduğu gibi proje belirtilen son bitiş tarihinden önce ve istenilenleri tam karşılar niteliktedir. Isı perdesi seranızın sera içi sıcaklığını dengelemekte ve bitkilere zarar verebilecek ışınlar, buhar damlaları ve diğer dış etkenlere karşı korumaktadır.

Serada ısı perdesi, iklim koşulları iyi hesaplanarak bölge iklimine en uygun perde tipi seçilmelidir. Yapının iç sıcaklığının iyi korunması ve tüm mevsimlerde iyi dengelenmesi gerekir. Bitki gelişimine olumsuz bir etki yaratacak perde türü seçilmemelidir. Perde sistemlerinde uzmanlık ve teknik analiz önemlidir.

Sizde sera ısı perdelerinden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek bu uygulamadan yararlanabilirsiniz. Tarım sektöründe oldukça fazla talep edilen ve ihtiyaç duyulan sera ürünleri firmamız tarafından uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Oldukça uzman kadromuzla ekiplerimiz ile sera faaliyetleri göstermektedir.

Sera İmalat firmamız ısı perdeleri, ısı boruları, viyol masa kurulumu hizmetleri için gerekli malzemeleri temin ve imal etmektedir. Isıtma sistemleri fiyatlandırma ve malzemelerin temin bilgisi detayları için müşteri hizmetleri: 0850 304 0 245.

 

PROJE FOTOĞRAFLARI:

 

Sera imalatçıları
Seracılık Fiyatları ve Ücretleri
Yeni sera oluşturma